Zeppelin logo

Kontakt

Indgang til Teatret Zeppelin

 

TEATRET ZEPPELIN
VALDEMARSGADE 15
1665 KBH. V.

Tlf. 3322 0478

ÅBNINGSTIDER

Administration
Man-Fre 9:30-15:00
mail@zeppelin.dk

Billetbestilling
Man-Fre 9:30-13:30
billet@zeppelin.dk

Teatret Zeppelin

Presse
klik her for presserum

Billetkontor
Tlf. 3322 0478
billet@zeppelin.dk

Administration
Tlf. 3322 0478
mail@zeppelin.dk

Kunstnerisk leder
Mie Brandt
Tlf. 3322 0478 / 2142 0478
mie@zeppelin.dk

PR-chef og produktionskoordinator
Lasse Frank
Tlf. 3322 0478 / 2230 1964
lasse@zeppelin.dk

Administrativ & Økonomi Leder
Jan Grube Christiansen
Tlf. 3322 0478
jan@zeppelin.dk

Billet- og kontormedarbejder
Lisbeth Meier
Tlf. 3322 0478
lisbeth@zeppelin.dk

Teatersekretær
Louise Borcher Petersen
Tlf. 3322 0478
louise@zeppelin.dk

Værkstedsleder og rekvisitør
Tina Kornerup-Bang
Tlf. 3322 0478 
tina@zeppelin.dk

Teknisk assistent og afvikler
Peter Edward Rasmussen
Tlf. 3322 0478
peter@zeppelin.dk

 

Alle medarbejdere